Kampaaniad

Midea M-Thermal Nature R290

Täname Airwave OÜd ja Midea’t toetuse ja koostöö eest, kellega koostöös sai MTÜ Maria ja lapsed perekodu kaasaegse küttelahenduse!

💝 Rakvere, Tedre tänava perekodu (ca 200m2) kütab nüüd uue põlvkonna õhk-vesi soojuspump Midea M-Thermal Nature, R290 gaasiga (esimene Lääne-Virumaal) ☝️💪
💝19.03.24 kostitas Tedre tänava perenaine meie partnereid Airwave’st ja Hiinast (Midea esindajad)

Täname MTÜ Maria ja lapsed usalduse eest 🙏

Uue põlvkonna õhk-vesi soojuspump Midea M-Thermal Nature, R290 gaasiga
19.03.24 kostitas Tedre tänava perenaine meie partnereid Airwave’st ja Hiinast (Midea esindajad)

Väikeelamute kütteseadmete uuendamise toetus

Toetuse põhieesmärk on parandada tiheasustuspiirkondade õhukvaliteeti. Lisaks panustab kütteseadmete uuendamine energiasäästu ja tuleohutusse.

Esimese taotlusvoor avaneb 15.02.2024a. Taotlusi saab esitada kuni 21.02.2024a.

Taotlusi saavad esitada füüsilised isikud ja suurim toetuse summa on 10 000 eurot elamu kohta. Sõltuvalt piirkonnast on toetuse määr kas 50 või 70 protsenti.
👉 70-protsendiline toetusmäär on ette nähtud Ida-Virumaal Jõhvis, Kiviõlis ja Sillamäel, Jõgevamaal Jõgeval ja Põltsamaal, Valgamaal Valgas, Otepääl ja Tõrvas.
👉 50-protsendiline toetusmäär on Tallinnas Pirital, Nõmmel, Kesklinnas, Kristiines, Haaberstis ja Põhja-Tallinnas ning teistest linnadest Tartus, Viljandis, Rakveres, Kuressaares, Keilas, Võrus, Türil, Sauel, Paides, Tapal, Kärdlas, Elvas, Haapsalus, Karksi-Nuias, Kilingi-Nõmmel ja Pärnus.

Kui toetust soovitakse taotleda õhk-vesi soojuspumba, maasoojuspumba ning halupuidu- või pelletikatla paigaldamiseks, tuleb oodata järgmise taotlusvooru avanemist aasta teises pooles.

Taotlemine: https://kredex.ee/et/kutteseadmete-toetus

Ülimalt tõhusa ja võimsa uue Mitsubishi mudeli MSZ-RW kampaania

Mitsubishi Electricul uus lipulaev MSZ-RW on väga eriline. See on Mitsubishi Electricu kõige tõhusam, vastupidavam ja funktsiooniderikkam õhksoojuspump. Ürgne jõud, mis on loodud töötama välistest jõududest peaaegu sõltumatult. MSZ-RW hoiab teie kodu soojana isegi 35 külmakraadi juures ja kütab oluliselt suuremaid ruumipindu kui teised õhk-õhksoojuspumbad.

Vaata kampaaniahindu siit: https://calidum.ee/tootesilt/mitsubishi-electric/
Kampaania kehtib kuni 28.02.2022a.

EU PARLAMENDI JA NÕUKOGU MÄÄRUS

Eesti Keskkonnauuringute Keskus OÜ teatab, et kõik fluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate mittehermeetiliste kliimaseadmete ja soojuspumpade müüjad/paigaldajad peavad omama käitlemisluba. Parim oleks kui seadme müüja korraldab paigalduse ja hilisema hoolduse.
Vastav määrus (EL) nr 517/2014.
Calidum OÜ käitlemisloa number FKKL/328655
Käitlemislubadega ettevõtted  on leitavad otsinguga Majandustegevuse Registris.