Ventilatsiooniseadmed Flexit

Aastaringselt värske ja puhas õhk kogu hoones
Ventilatsioonisüsteem koos Flexiti seadmega on suurepärane lahendus: niiske õhk juhitakse välja köögist, vannitoast, tualett- ja pesuruumist. Elu- ja magamistubadesse juhitakse sobival temperatuuril värske õhk. Peamiselt vannitubades tekkiva liigniiskuse korral suurendatakse seadme kiirust automaatselt, selliselt hoitakse niiskustase hoones pidevalt kontrolli all.

Keskmine inimene veedab 58 aastat enda elust kodus ja koguni 27 aastat magamistoas. See tähendab, et kvaliteetne ventilatsioonisüsteem ja puhas õhk toas on äärmiselt olulised. Flexiti ventilatsiooniseadmed on toodetud Rootsis ja nähtud ette töötamaks ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

Viimastel aastatel ehitatud hooned on hästi soojustatud ja õhutihedad, et vähendada küttekulusid ja seeläbi säästa energiat. Õhuleke läbi välisseinte ja akende on viidud miinimumini – toimiv ja meie kliimasse sobiv ventilatsiooniseade on äärmiselt vajalik. Flexiti ventilatsiooniseadmed kasutavad soojuse tagastamiseks rootoriga soojustagastit, mille kasutegur on kuni 85%. See tähendab, et Flexiti ventilatsiooniseadmed suudavad tagastada kuni 85% muidu kaotsi minevast soojusest.