Õhk-vesi soojuspumbad Daikin Altherma 3, 4-8kW tarbeveeboileriga

Integreeritud tarbeveeboileriga
õhk-vesi soojuspumbad 4 kuni 8kW (tarbeveeboilerid 180 ja 230L)

– Küttes COP kuni 5,1 ja tarbeveel COP kuni 3,3(EN16147)
– Külmaaine R-32
– Välisosa töö kuni -25C
– Magnetiidfilter ja by-pass klapp komplektis
– Eestikeelne menüü
– Välisosa ei vaja põhjasulatuskaablit
– Uus disain
– Inverter SWING kompressor
– Vähendatud siseseadme mõõtmed ( laius 598mm x sügavus 600mm) ja koos sõrmistikuga on sügavus 634 mm

Küsi pakkumine:

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Kirjeldus

Daikin Altherma 3

On varustatud  BLUEVOLUTION tehnoloogiaga, mis kasutab optimaalselt uuenduslikku kompressoritehnoloogiat ja R32 külmaainet. See on esimene õhk-vesi soojuspump, mis töötab uue  külmaainega R32.

Teie energiaarve püsib väiksena tänu soojuspumba tipptasemel efektiivsusele, mis on märgistatud kõrgeima energiaklassiga, kuni A+++ .
COP kuni 5,1; SCOP kuni 4,56

Uus intuitiivne kontroller

  • Kõrge resolutsiooniga värviline displei
  • Eestikeelne juhtpult
  • Intuitiivne menüüs navigeerimine
  • Daikini silm võimaldab jälgida tööolekut
  • Kütteseadete üleslaadimine USB pulgalt või mälukaardilt
  • Mugav energiatarbimise jälgimine;
Lihtne hooldada ja paigaldada

Kõigile komponentidele on võimaldatud ligipääs seadme eest ja tänu sellele on võimalik sisemoodulit paigaldada ka nurkadesse ja niššidesse.

Magnetiitfilter koos automaatse õhutusega

Uus filter võimaldab äärmiselt lihtsat hooldust. Küttesüsteemis oleva mustuse eemaldamise jaoks ei ole vaja veefiltrit eemaldada, vaid mustuse osakesed saab tühjendada otse soojuspumbas olevasse anumasse. Filter koos sõelfiltriga sisaldab ka automaatset õhutust.

Küttesüsteemis erinevate metallide reageerimisel ning hapniku korrosiooni tulemusel tekkiv sade on isegi suuremaks probleemiks kui punakat karva rooste. Liikudes koos veevooluga, levib sade üle kogu süsteemi, moodustades nii täiendava isolatsioonikihi, rikkudes ringluspumpasid, ummistades radiaatorite termostaatventiilid ning ajades paigast tasakaalustuse. Magnetiidi osakesed on nii peenikesed, et ükski sõelfilter ei suuda nendega toime tulla, mistõttu need settivad üle kogu süsteemi (katlad, soojusvahetid, kalorifeerid, radiaatorid, torustikud, soojuspumbad jne). Probleemid tekivad uutes süsteemides juba teisel-kolmandal kütteperioodil, kuna just kaasaegsetes süsteemides kasutatakse palju erinevaid metalle.
Eriti efektiivne küte ja jahutus

Ilma küttekaablita sulatamine – unikaalne kogu maailmas

NB! Kas teate, kes tutvustas maailmale esimest inverter-põhimõttel töötavat õhk-vesi soojuspumpa? Õige, loomulikult oli see Daikin.

Auhinnatud disain

Küttelahendus on teie eluruumide süda. Parema sobivuse saavutamiseks on Daikin Altherma 3-l täiesti uus välimus. Valige värv: valge või hõbehall!
Altherma 3, mis on tunnustatud uuendusliku disaini eest, teenis hiljuti iF DESIGN AWARD’i, mis on üks maailma prestiižikamaid ja suurimaid disainikonkursse.

Daikin Alther õhk-vesi soojuspumpade garanteeritud töövahemik on -25°C. Seadmed läbivad põhjalike tootekatsetusi madala temperatuuri ning ülikõrge õhuniiskuse tingimustes.

Daikin õhk vesi soojuspumpasid toodetakse Euroopas.

Küsi pakkumine info@calidum.ee