Õhk-vesisoojuspump MB ECODAN C

Uus õhk-vesisoojuspump ECODAN C

Unikaalse tehnoloogiaga keskkonnasõbralik ja tõhus küttesüsteem

Uus soojuspump (soojuspumbabasüsteem) Ecodan C on efektiivne viis kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Ecodan C õhk-vesisoojuspump on säästlik ja kulutab teiste küttesüsteemidega võrreldes oluliselt vähem sisendenergiat (elektrienergiat). Õhk-vesisoojuspump Ecodan C on varustatud uudse juhtsüsteemi, inverterkompressori  ja sooja tarbevee boileriga (va hüdroboks-süsteem). Kasutusele on võetud nn automaatne kohandumine koos kütmiskiiruse suurendamisega. Otse juhtpaneelilt saab jälgida jooksva kuu elektrikulu ja toodetud soojusenergia hulka.  Nii saab operatiivse ülevaate soojuspumba töötamise efektiivsusest.

Küsi pakkumine:

  Описание

  Zubadan küttetehnoloogia

  Mitsubishi Electric õhk-vesisoojuspumba Ecodan C välismoodulis PUHZ-SHW112YHA kasutatakse unikaalset Zubadan küttetehnoloogiat, mis tagab soojupumba efektiivse töö ka välistemperatuuril kuni – 28 °C. Soojuspumba küttevõimsus püsib muutumatuna välistemperatuurini kuni -15 °C.

  Kompaktne ja kõrgkvaliteetne

  Soojuspump Ecodan C on saadaval erineva suuruse ja disainiga, mis tagab just Sinu kodule optimaalseima valiku. Soojuspumba 200 liitrise soojaveeboileriga siseosa kõrgus on vaid 1,6 m. Tänu kompaktsetele mõõtmetele saab Ecodan soojuspumpasid lihtsalt paigaldada erinevat tüüpi majadesse. Ecodani väiksema sisemooduli-hüdroboksi kõrgus on vaid 0,8 meetrit ning see on varustatud paisupaagi, tsirkulatsioonipumba, veevooluanduri, filtri ja juhtsüsteemiga. Valides Ecodan C hüdroboks-lahenduse saab kasutada juba olemasolevat soojaveeboilerit või valida sobiva suurusega boileri vastavalt sooja tarbevee vajadusele. Ecodan C on välja töötatud Mitsubishi Electric tehastes Jaapanis, mis tagab seadmete kõikide detailide eeskujuliku kvaliteedi ja kogu süsteemi töökindluse. Kliimaseade OÜ poolt Eesti turul  müüdavad Ecodan seeria soojuspumpad toodetakse Mitsubishi Electric Suurbritannia tehases.

  Ecodan C õhk-vesisoojuspump säästab raha ja elektrienergiat ning on ülimalt keskkonnasõbralik.

  Küsi pakkumine info@calidum.ee

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Õhk-vesisoojuspump MB ECODAN C”

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *