Mitsubishi Electric ECODAN õhk-vesi soojuspump 8-14kW

ECODAN C – Uus õhk-vesisoojuspump

Unikaalse tehnoloogiaga keskkonnasõbralik ja tõhus küttesüsteem

Uus soojuspump (soojuspumbabasüsteem) Ecodan C on efektiivne viis kütmiseks ja sooja tarbevee tootmiseks. Ecodan C õhk-vesisoojuspump on säästlik ja kulutab teiste küttesüsteemidega võrreldes oluliselt vähem sisendenergiat (elektrienergiat). Õhk-vesisoojuspump Ecodan C on varustatud uudse juhtsüsteemi, inverterkompressori  ja sooja tarbevee boileriga (va hüdroboks-süsteem). Kasutusele on võetud nn automaatne kohandumine koos kütmiskiiruse suurendamisega. Otse juhtpaneelilt saab jälgida jooksva kuu elektrikulu ja toodetud soojusenergia hulka.  Nii saab operatiivse ülevaate soojuspumba töötamise efektiivsusest.

Küsi pakkumine:

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Description

Ecodan C – Zubadan küttetehnoloogia

Mitsubishi Electric õhk-vesisoojuspumba Ecodan C välismoodulis PUHZ-SHW112YHA kasutatakse unikaalset Zubadan küttetehnoloogiat, mis tagab soojupumba efektiivse töö ka välistemperatuuril kuni – 28 °C. Soojuspumba küttevõimsus püsib muutumatuna välistemperatuurini kuni -15 °C.

Kompaktne ja kõrgkvaliteetne

Soojuspump Ecodan C on saadaval erineva suuruse ja disainiga, mis tagab just Sinu kodule optimaalseima valiku. Soojuspumba 200 liitrise soojaveeboileriga siseosa kõrgus on vaid 1,6 m. Tänu kompaktsetele mõõtmetele saab Ecodan soojuspumpasid lihtsalt paigaldada erinevat tüüpi majadesse. Ecodani väiksema sisemooduli-hüdroboksi kõrgus on vaid 0,8 meetrit ning see on varustatud paisupaagi, tsirkulatsioonipumba, veevooluanduri, filtri ja juhtsüsteemiga. Valides Ecodan C hüdroboks-lahenduse saab kasutada juba olemasolevat soojaveeboilerit või valida sobiva suurusega boileri vastavalt sooja tarbevee vajadusele. Ecodan C on välja töötatud Mitsubishi Electric tehastes Jaapanis, mis tagab seadmete kõikide detailide eeskujuliku kvaliteedi ja kogu süsteemi töökindluse. Kliimaseade OÜ poolt Eesti turul  müüdavad Ecodan seeria soojuspumpad toodetakse Mitsubishi Electric Suurbritannia tehases.

Ecodan C õhk-vesisoojuspump säästab raha ja elektrienergiat ning on ülimalt keskkonnasõbralik.

Küsi pakkumine info@calidum.ee

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mitsubishi Electric ECODAN õhk-vesi soojuspump 8-14kW”

Your email address will not be published. Required fields are marked *